Nasza misja

 

Dla nas najważniejszy jest Klient, jego indywidualne potrzeby i marzenia. Naszym celem jest budowanie rozpoznawalnej marki, kojarzącej się z przede wszystkim z bezpieczeństwem i najwyższymi standardami wykonania.  Nasza pasja oraz zaangażowanie pozwala nam wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. 

 

Standard wykonanych usług 

 

Gwarantujemy wysoki standard wykonania prac budowlanych, a także remontowych. Wierzymy w zrównoważony rozwój. Dążymy do minimalizacji wytwarzania odpadów, zużycia energii i szkodliwych emisji podczas realizacji usług, przy jednoczesnej ochronie walorów przyrodniczych. Przestrzegamy wysokich standardów higienicznych oraz zapewniamy trwałą wartość naszych usług. Szczególnie ważna jest dla nas jakość wykonywanej pracy, dlatego korzystamy wyłącznie z certyfikowanych i atestowanych materiałów najwyższej jakości. 

KIM JESTEŚMY

 

Jesteśmy doświadczoną firmą realizującą zlecenia, na terenie całego kraju, głównie w woj. podkarpackim i małopolskim, specjalizującą się między innymi w wykańczaniu wnętrz. Usługi wykonujemy zarówno dla klientów indywidualnych przy remontach mieszkań, budowach domów jednorodzinnych, jak i przy większych zleceniach dla deweloperów, inwestorów budowlanych i zamówień publicznych. Naszym największym atutem jest kompleksowość. Posiadamy pełne zaplecze sprzętowe i zespół doświadczonych pracowników. Naszym celem jest najwyższa jakość oferowanych usług budowlanych w możliwie niskich cenach. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klientów.

 

Co nas wyróżnia ?

  • PRAWORZĄDNOŚĆ 
  • RZETELNOŚĆ 
  • PRZEJRZYSTOŚĆ 
  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ
  • TERMINOWOŚĆ
  • KREATYWNOŚĆ
  • WYTRWAŁOŚĆ

 

 

 

Nasi konsumenci są zawsze traktowani z należytym szacunkiem i uwzględnieniem ich potrzeb. Umowy z potencjalnymi klientami zawierane są zgodne z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego.  Zapewniamy swoim klientom najwyższą jakość oferowanych usług. Kierujemy się profesjonalizmem wynikającym z umiejętności i doświadczenia.

© 2021 GK COMPANY -  Wszelkie prawa zastrzeżone

ul. Kopalniana 3

38-422 Krościenko Wyżne

NIP 684 249 83 34

 +48 511 828 895

 biuro@gkcompany.pl