BUDYNEK WIELORODZINNY - REMONT BALKONÓW

REMONT PODDASZA

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

 

Naszym celem i nagrodą jest zadowolenie klientów. Pragniemy by nasze usługi kojarzyły się z nietuzinkową estetyką oraz komfortem, precyzją wykonania i bezpieczeństwem. Z uwagą słuchamy oczekiwań naszych klientów i staramy się służyć im własnymi sugestiami i radami. Stale się rozwijamy i stale podnosimy jakość świadczonych usług. 

© 2021 GK COMPANY -  Wszelkie prawa zastrzeżone

ul. Kopalniana 3

38-422 Krościenko Wyżne

NIP 684 249 83 34

 +48 511 828 895

 biuro@gkcompany.pl

 

 

Przyjmujemy rezerwację na 2-6 miesięcy w przód. Z reguły prace wykonywane są na bieżąco, więc warto zapytać o najszybszy możliwy termin wykonania usług. Podczas kontaktu prosimy podać datę do którego dnia zlecenie powinno zostać zrealizowane. Skontaktuj się i zapytaj.

WOLNE TERMINY

Fachowcy posiadający wiedzę teoretyczną i praktyczną. Są to osoby zaangażowane w swoją pracę, które posiadają umiejętności i kwalifikacje niezbędne do wykonywania zleceń budowlanych. Znający najnowsze techniki i materiały. Miła atmosfera w pracy, wzajemna pomoc – współpraca w celu solidnego i sprawnego zrealizowania umowy.

ZESPÓŁ

 

Potrzebujesz wyceny ? Sporządzimy ją specjalnie dla Ciebie. Masz pytanie? Napisz do nas.  Twoja poufna wiadomość trafi wprost do naszej skrzynki mailowej.  Odpowiemy na nią maksymalnie w ciągu 24 godzin.

KOSZTORYS

PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ

WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII

PRACOWNIA RTG

ODŚWIEŻENIE POKOJU