PRACOWNIK BUDOWLANY

Opis stanowiska:

Wykonywanie kompleksowych remontów we współpracy z innymi pracownikami. Prace dotyczą m.in. malowania, szpachlowania, tynkowania, tapetowania, układania płytek, układania paneli i innych prac w zależności od zlecenia.

Profil kandydata:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętności w sektorze remontowo - budowlanym, dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Stałe wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia wraz z pakietem benefitów, program rekomendacji pracowniczej - za polecenie pracownika do pracy, stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, pracę w przyjaznej atmosferze.

Wymiar czasu pracy: 1/1 etatu

Miejsce pracy: Rzeszów, Krosno i okolice

Każda złożona aplikacja powinna zawierać poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."